Przetarg: Utwardzenie drogi gminnej w miejscowości Nowa WieśBGK.7021.8.1.8.2025.JS2
Opis zamówienia
Utwardzenie drogi gminnej w miejscowości Nowa WieśBGK.7021.8.1.8.2025.JS2Przedmiotem zamówienia jest utwardzanie drogi gminnej nr 165/1 obręb Nowa Wieś płytami drogowymi.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 października 2025
- Data publikacji
- 3 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego