ZDM.NE-3.333.1.2026
Przetarg: Utrzymanie zieleni wysokiej w pasach drogowych na terenie miasta Przemyśla w 2026 roku
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZDM.NE-3.333.1.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 stycznia 2026, 11:00
- Data publikacji
- 16 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Roboty budowlane elektroenergetyczne: 1) Hadle Szklarskie; 2) Gać dz.1539; 3) Manasterz P-11.

Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Rymanów
Przebudowa budynku remizy OSP w Zabrniu Górnym

„Odbudowa przepustu wraz z rozbudową drogi gminnej w Widełce”
