PZP.271.1.9.2023
Przetarg: Utrzymanie zieleni w ciągach komunikacyjnych na terenie Miasta Radomska w 2023r.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PZP.271.1.9.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 4 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie łódzkim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wzorcowanie alcotestu Drager 6820

Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych w ramach projektu: „ Właściwy kierunek – cyfrowa szkoła”

Zakup tablic narzędziowych oraz haczyków


IK1259819 Dostawa materiałów elektrycznych dla KWP w Łodzi

Dowóz uczniów do szkół i przedszkola na terenie Gminy Lubochniaw roku szkolnym 2026/2027