ZP.271.132.2023
Przetarg: Utrzymanie i konserwacja terenów zieleni gminnej na terenie sołectw Gminy Dobrzeń Wielki
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.132.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 27 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Pkp Intercity Remtrak Sp. Z O.O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg5 września 2026
Zamawiający
Psm Metallbau – Jaszkowic Sp. Komandytowa
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Czysty Region Spółka Z O. O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Wodociągi I Kanalizacja W Opolu Sp. Z O.O.
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Sukcesywne naprawy podnośników widłowych użytkowanych w 10 Brygadzie Logistycznej (na 2027)
Zamawiający
10 Brygada Logistyczna W Opolu

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Usługi Grupa Tauron Sp. Z O.O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Sukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych (regeneracyjnych) w okresie zimowym 2026/2027
Zamawiający
Pkp Intercity Remtrak Sp. Z O.O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026