GKI.271.47.2025
Przetarg: Usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg gminnych w sezonie zimowym 2025/2025 i 2026/2027 (II postępowanie)
12 listopada 2025
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- GKI.271.47.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 listopada 2025, 09:00
- Data publikacji
- 12 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)