4WSzKzP.SZP.2612.6.2025
Przetarg: Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób – ŚWIADCZENIE CAŁODOBOWYCH USŁUG ODPŁATNEGO TRANSPORTU MEDYCZNEGO W 2025/28 ROKU
Opis zamówienia
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób – ŚWIADCZENIE CAŁODOBOWYCH USŁUG ODPŁATNEGO TRANSPORTU MEDYCZNEGO W 2025/28 ROKUZamówienie obejmuje świadczenie całodobowych usług odpłatnego transportu medycznego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załącznikach do SWZ i w Załączniku nr 3 do SWZ Projektowanych postanowieniach umowy.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 4WSzKzP.SZP.2612.6.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 marca 2025
- Data publikacji
- 10 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego