MCO-SZP.261.08.2025
Przetarg: Usługi w zakresie posiłków szkolnych – Przygotowanie, dostarczanie i wydawanie posiłków dla uczniów publicznych placówek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- MCO-SZP.261.08.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 maja 2025
- Data publikacji
- 16 kwietnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)