OR-IV.272.1.43.2025
Przetarg: Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego – Wykonanie naprawy okresowej poziomu P4 wraz z pracami dodatkowymi na 2 szt. pojazdów kolejowych serii EN63-001 oraz EN63A-019
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OR-IV.272.1.43.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 grudnia 2025
- Data publikacji
- 17 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)