Wyniki przetargu: Usługi utrzymaniowe dla systemów projektu INCONE60 – Digital and green transition of small ports
Opis zamówienia
Usługi utrzymaniowe dla systemów projektu INCONE60 – Digital and green transition of small ports Usługi utrzymaniowe dla systemów projektu INCONE60 – Digital and green transition of small portsŚwiadczenie usług utrzymaniowych oraz wsparcia technicznego aplikacji SeaTech, SeaWay oraz SeaStat opracowanych dla potrzeb i w ramach projektu INCONE 60 INCONE60 – Digital and green transition of small ports (STHB.01.01
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 listopada 2025, 23:59
- Data publikacji
- 30 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego