Przetarg: Usługi utrzymania zieleni, sprzątania na terenach zewnętrznych oraz odśnieżania parkingów i dachów.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 lutego 2026, 10:00
- Data publikacji
- 28 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Lublinie

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Centrum Usług Społecznych W Strzyżewicach
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Pge Dystrybucja S.A.

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026


