SP-PZP.272.2.75.2025.KJ.II
Przetarg: Usługi usuwania oblodzeń – Usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych Powiatu Wrocławskiego w sezonie zimowym 2025/2026 i 2026/2027 na terenie działania Obwodu Drogowego w Sulimowie i Obwo...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SP-PZP.272.2.75.2025.KJ.II
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 grudnia 2025
- Data publikacji
- 30 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)