RIZ.271.62.2025
Przetarg: Usługi udzielania kredytu – Zaciągnięcie kredytu długoterminowego z przeznaczeniem na pokrycie planowanego deficytu budżetu do wysokości 3.500.000,00 zł
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RIZ.271.62.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 listopada 2025
- Data publikacji
- 14 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)