WI.2712.18.2025
Przetarg: Usługi udzielania kredytu – Zaciągnięcie kredytu długoterminowego w kwocie do 13 300 000,00 zł na pokrycie planowanego deficytu budżetu Gminy Oświęcim.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WI.2712.18.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 listopada 2025
- Data publikacji
- 15 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)