ZP.271.23.2025
Przetarg: Usługi udzielania kredytu – Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotówkowego do maksymalnej wysokości 13 000 000,00 PLN z możliwością niewykorzystania pełnej wartości kredytu bez dodatkowych...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.23.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 listopada 2025
- Data publikacji
- 10 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)