RI.271.15.2025
Przetarg: Usługi udzielania kredytu – Udzielenie długoterminowego kredytu w wysokości 4 500 000,00 zł na sfinansowanie planowanego deficytu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczek i kre...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RI.271.15.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 listopada 2025
- Data publikacji
- 27 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)