NR.272.13.2025
Przetarg: Usługi udzielania kredytu – Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w wysokości 9.238.576,03 zł z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu budżetu Powiatu Pleszewskiego.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- NR.272.13.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 listopada 2025
- Data publikacji
- 17 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)