BZ.26.566.2025
Przetarg: Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów) – Usługa G w zakresie realizacji kursów wewnątrzwęzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód - PC88, PC102 (podział na 2 części)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BZ.26.566.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 grudnia 2025
- Data publikacji
- 27 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)