2201-ILZ-2.260.6.2023
Przetarg: Usługi telekomunikacyjne w zakresie telefonii stacjonarnej dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 2201-ILZ-2.260.6.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 7 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Folia z nadrukiem DD szerokość 420 mm - seria
Zamawiający
Goodvalley Sp. Z O.O.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
260001100 - Lokalizacja uszkodzenia oraz naprawa kabla elektroenergetycznego
Zamawiający
Grupa Azoty Zakłady Fosforowe Gdańsk Sp. Z O.O.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
260001120 - Przemienniki częstotliwości Danfoss
Zamawiający
Grupa Azoty Zakłady Fosforowe Gdańsk Sp. Z O.O.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026