ZP.371.25.2025.AW
Przetarg: Usługi środowiska naturalnego – Usługa wykonania ogrodzeń wydm w zasięgu działania Urzędu Morskiego w Gdyni na terenie obszarów Natura 2000: Białogóra (PLH220003), Mierzeja Sarbska (PLH220018) oraz Za...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.371.25.2025.AW
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 kwietnia 2025
- Data publikacji
- 25 marca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)