I.271.27.2026
Przetarg: Modernizacja elewacji budynku Szkoły Podstawowej w Dukli przy ul. Kościuszki
7 września 202610:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest modernizacja elewacji budynku Szkoły Podstawowej (Gminnego Żłobka) w Dukli przy ul. Kościuszki 11. Zadanie obejmuje kompleksowe prace izolacyjne, osuszeniowe oraz konserwatorskie mające na celu zabezpieczenie obiektu przed wilgocią i odtworzenie walorów estetycznych zabytkowej elewacji. Szczegółowy zakres robót Prace fundamentowe i izolacyjne Rozbiórka płytki odbojowej wokół budynku (ok. 110,31 m²). Wykonanie wykopów wąskoprzestrzennych przy ścianach zewnętrznych o głębokości do 1,5 m (ok. 88,25 m³), prowadzone odcinkami o długości max 2,00 m.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- I.271.27.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 września 2026, 10:00
- Termin zadawania pytań
- 3 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 1 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
- Farby, lakiery i mastyksy
- Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
- Usługi nadzoru i kontroli
- Różne produkty gotowe i elementy z nimi związane
- Przygotowanie terenu pod budowę
- Kamień budowlany, wapień, gips i łupek
- Usługi związane z budownictwem
- Materiały konstrukcyjne i elementy podobne
- Wyroby konstrukcyjne
- Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
- Narzędzia, zamki, klucze, zawiasy, mocowania, łańcuchy i sprężyny
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Kary umowne
- za odstąpienie od umowy z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy: 20,00% wynagrodzenia brutto
- za zwłokę w wykonaniu robót: 0,10% wynagrodzenia brutto za każdy rozpoczęty dzień zwłoki
- za zwłokę w usunięciu wad w okresie gwarancji i rękojmi: 0,20% wynagrodzenia brutto za każdy rozpoczęty dzień zwłoki
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg