2401-ILZ.260.4.2.2025, ZKP – 13/2025
Przetarg: Usługi sprzątania – Świadczenie usług kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości w budynkach i na posesjach Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Biał...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 2401-ILZ.260.4.2.2025, ZKP – 13/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 19 września 2025
- Data publikacji
- 6 sierpnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)