DA.III.2721.1.3.2023
Przetarg: Usługi polegające na przeprowadzeniu warsztatów i zajęć w ramach profilaktyki dla projektu pn. „Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Zielonej Górze”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DA.III.2721.1.3.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 lutego 2023, 09:00
- Data publikacji
- 10 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa ścieżki rowerowej w ciągu ulicy Konwaliowej w Małomicach”

Oczyszczalnia biologiczna w LSRG Zielona Góra - Babimost

„Budowa pomostów pływających wraz z tarasami”

MAT/187/KO/2026 DOSTAWA - SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW I ŚRODKÓW PROFILAKTYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA






Przebudowa drogi powiatowej nr 1211F w m. Opalewo
