OPS.241.2.2025
Przetarg: Usługi opiekuńcze na rok 2026
Opis zamówienia
Podstawowe usługi opiekuńcze oraz specjalistyczne usługi opiekuńcze. Realizacja polega na świadczeniu podstawowych usług opiekuńczych oraz specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, wykonywanych w miejscu zamieszkania podopiecznych na terenie Gminy Nowe Miasto nad Wartą. - Usługi opiekuńcze specjalistyczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi: ca. 60 godzin/miesięcznie, co daje 720 godzin/rocznie. - Usługi opiekuńcze podstawowe: ca. 540 godzin/miesięcznie, co daje 6 480 godzin/rocznie.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OPS.241.2.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 grudnia 2025
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 3 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia