SZP.271.1.21.2023
Przetarg: „Usługi opiekuńcze dla osób starszych z terenu Gminy Pelplin”
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SZP.271.1.21.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 7 grudnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

RNA/239/2026 - Oprogramowanie Autodesk Inventor + Visio Professional 2024
Zamawiający
Uniwersytet Morski W Gdyni

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026