W.ROZ.2710.58.2025/ZZPT
Przetarg: Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami – Utrzymanie zbiorników wodnych na terenie Zarządu Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim w latach 2025/2026 – dot. zadania pn.: Utrzymanie i obsług...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- W.ROZ.2710.58.2025/ZZPT
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 sierpnia 2025
- Data publikacji
- 7 lipca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)