W.ROZ.2710.34.2025/ZZPT
Przetarg: Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami – Utrzymanie budowli hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim w latach 2025/2026
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- W.ROZ.2710.34.2025/ZZPT
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 maja 2025
- Data publikacji
- 17 kwietnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)