L.Dz. 59/2023
Przetarg: „Usługi ochrony osób i mienia”
2 marca 2023
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- L.Dz. 59/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 2 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3
Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa podświetlanego logotypu dla ART SPA Hotelu Belweder w Ustroniu, ul. Zdrojowa 15.
Zamawiający
Farmacol S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
End User Platform Services for Tokai Cobex Polska sp. z o.o.
Zamawiający
Tokai Cobex Polska Sp. Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
"Huta Pokój Profile” Sp. Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gmina Miejska Żory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Urząd Gminy Tworóg
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
