S.270.1.2.2025
Przetarg: Usługi leśnictwa – Wykonanie zabiegów ochrony czynnej na terenie obszaru Natura 2000 Diabelskie Pustacie PLH320048 (Rezerwat Diabelskie Pustacie) w 2025 r. – ETAP I
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- S.270.1.2.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 19 września 2025
- Data publikacji
- 18 sierpnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)