ZP.371.32.2025.KC
Przetarg: Usługi geologiczne, oceanograficzne i hydrologiczne – opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Rozbudowa systemu ostróg w Ustce od km 231,000 do km 233,000”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.371.32.2025.KC
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 maja 2025
- Data publikacji
- 15 kwietnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)