IR.ZP.271.13.2025
Przetarg: Usługi finansowe i ubezpieczeniowe – IR.ZP.271.13.2025 Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 15 000 000,00 zł. na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Grybów oraz spłatę wcześniej z...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IR.ZP.271.13.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 czerwca 2025
- Data publikacji
- 20 maja 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)