ZP/6/2024
Przetarg: Usługi cateringowe świadczone podczas wydarzeń artystycznych organizowanych przez Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego w Warszawie w okresie styczeń 2025 - grudzień 2025
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP/6/2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 stycznia 2025, 10:00
- Data publikacji
- 19 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
