CSK.BAP.260.3.2023.AP
Przetarg: Usługi cateringowe i gastronomiczne na potrzeby wydarzeń organizowanych w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- CSK.BAP.260.3.2023.AP
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 marca 2023, 11:00
- Data publikacji
- 20 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Zamawiający
Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Budowa boiska wielofunkcyjnego przy świetlicy wiejskiej w miejscowości Brześce
Zamawiający
Gmina Janowiec
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Doposażenie jednostek OSP Gminy Końskowola w specjalistyczny sprzęt i środki ochrony indywidualnej
Zamawiający
Ugkonskowola
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

