GUM2023 ZP0030
Przetarg: Usługa zorganizowania spotkania integracyjnego dla pracowników, emerytów oraz rodzin pracowników Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- GUM2023 ZP0030
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 19 kwietnia 2023, 07:00
- Data publikacji
- 7 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Szpitale Pomorskie Sp. Z O.O.

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gdańskie Nieruchomości
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup i dostawa podkładek pod mysz
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Gdańsku

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

ŚRODKI DO BADAŃ -podkład+zawiesina Pfinder ,
Zamawiający
Mostostal Chojnice Sp. Z O.O.

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup i dostawa wskaźników laserowych ZENWIRE S15 Czarny
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Gdańsku

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026