DA.25.1.81.2025.MG
Przetarg: Usługa zapewnienia wody do nowo wybudowanej nieruchomości oraz odbioru ścieków z nowo wybudowanej nieruchomości należącej do Akademii Mazowieckiej w Płocku przy Placu Dąbrowskiego 2c (budynek 2).
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DA.25.1.81.2025.MG
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 24 lutego 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”