NFZ-BAG-SZP.251.30.2025
Przetarg: Usługa utrzymania w należytym stanie sanitarno–porządkowym powierzchni poziomych i pionowych w pomieszczeniach zajmowanych przez Centralę NFZ w budynku przy ul. Rakowieckiej 26/30 w Warszawie
Opis zamówienia
Usługa utrzymania w należytym stanie sanitarno–porządkowym powierzchni poziomych i pionowych w pomieszczeniach zajmowanych przez Centralę NFZ w budynku przy ul. Rakowieckiej 26/30 w Warszawie
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- NFZ-BAG-SZP.251.30.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 listopada 2025
- Data publikacji
- 8 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego