A-ZP.381.21.2023.AKZ
Przetarg: Usługa szkoleń dla pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego w celu podnoszenia kompetencji w ramach projektu UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY, nr umowy: POWR.03.05.00-00-Z064/17-00
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- A-ZP.381.21.2023.AKZ
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 marca 2023, 07:30
- Data publikacji
- 10 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057
Zakup i dostawa zasuw w ilości 7 kpl
Dostawa i montaż nowej mobilnej tafli lodowej lodowiska na stadionie miejskim OSiR w Goleniowie

Dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie

Przebudowa infrastruktury i zagospodarowania dostępu do plaży w Golczewie

