BDG-WZP.260.16.2024
Przetarg: Usługa sprzątania w budynkach Biura Rzecznika Praw Dziecka oraz terenu zewnętrznego budynku BRPD zlokalizowanego przy ul. Chocimskiej 6 w Warszawie
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BDG-WZP.260.16.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 stycznia 2025, 09:00
- Data publikacji
- 31 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
