BZP.271.1. 278.295.313.314.315.2025.MB
Przetarg: Usługa sporządzenia operatów szac. określających wart. prawa własności nieruch. położonych w Radomiu przy ulicy: Słowackiego, Królowej Jadwigi, Wernera, Holszańskiej, Beliny – Prażmowskiego, Miodowej
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BZP.271.1. 278.295.313.314.315.2025.MB
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 19 maja 2025, 07:00
- Data publikacji
- 9 maja 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)