118-ZP-12-23-239
Przetarg: Usługa przeglądu, konserwacji i dozoru technicznego oraz przeglądu serwisowego z wymianą filtrów i oleju w urządzeniach załadowczych i przewozowych oraz obsługa podnośników 4-ro kolumnowych
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 118-ZP-12-23-239
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 grudnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 12 grudnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057

ZO/11/2026 Dostawa i montaż planu tyflograficznego

P - wykonanie projektów; Oddział Koszalin; Słupsk, Sławno (miasto)
P - wykonanie projektów; Oddział Koszalin; Oddział Koszalin, Koszalin (miasto)
W - wykonanie robót; Oddział Koszalin; Białogard,Białogard (miasto)
W - wykonanie robót; Oddział Koszalin; Białogard, Białogard (miasto)
