ZTP-IV.26.10.2022.MBO Zp-10/2022
Przetarg: Usługa prowadzenia 13 całodobowych parkingów strzeżonych administrowanych przez Zarząd Terenów Publicznych zlokalizowanych w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy w okresie 01 – 30.04.2022 roku
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZTP-IV.26.10.2022.MBO Zp-10/2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 25 marca 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

