BIT.ZP.3021.47.2022.AGW
Przetarg: Usługa pralnicza hotelowej bielizny pościelowej i stołowej oraz odzieży gastronomicznej w latach 2023-2024
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BIT.ZP.3021.47.2022.AGW
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 stycznia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 23 grudnia 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
