CSK.BAP.260.23.2023.APR
Przetarg: Usługa polegająca na wykonaniu konserwacji sieci i urządzeń SN i NN oraz systemu oświetlenia awaryjnego kierunkowego w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz wielopoziomowego parkingu podziemnego .
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- CSK.BAP.260.23.2023.APR
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 grudnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 30 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zamawiający
Pge Dystrybucja S.A.

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Smar Thermocup 1200 FL z aplikatorem
Zamawiający
Polregio S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zakup - Brzeszczoty, wymienne ostrza, zestaw pistoletów do przedmuchiwania.
Zamawiający
Pkp Lhs Sp. Z O.O.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej W Lublinie
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026