160/MZP/2025/P/MDO
Wyniki przetargu: Usługa mapowania przeszkód terenowych na wskazanych obszarach
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 160/MZP/2025/P/MDO
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 grudnia 2025
- Data publikacji
- 18 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
