PO-II.2630.26.26
Przetarg: Usługa łącza internetowego w technologii światłowodowej w lokalizacji al. Sienkiewicza 18, 76-200 Słupsk na okres 1 roku
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest usługa łącza internetowego w technologii światłowodowej w lokalizacji al. Sienkiewicza 18, 76-200 Słupsk na okres 1 roku. Usługa realizowana będzie od 01.05.2026 r. do 30.04.2027 r. Obejmuje zapewnienie symetrycznej prędkości transmisji danych oraz dedykowanego adresu IP. Specyfikacja techniczna - Prędkość: symetryczne 500/500 Mbit/s - Adres IP: 1 publiczny stały adres IP v4 - Lokalizacja: al. Sienkiewicza 18, 76-200 Słupsk - Technologia: światłowodowa - Okres świadczenia usługi: od 01.05.2026 r. do 30.04.2027 r.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PO-II.2630.26.26
- Tryb postępowania
- zapytanie ofertowe
- Termin składania ofert
- 8 kwietnia 2026, 11:00
- Termin zadawania pytań
- 29 marca 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane