6/PAŻP/2023/AZP
Przetarg: Usługa hotelarska w zakresie noclegów, wyżywienia oraz udostępnienia sali szkoleniowej dla realizowanych szkoleń Team Resource Management.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 6/PAŻP/2023/AZP
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 marca 2023, 10:00
- Data publikacji
- 14 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
