SJO/ZP/01/2023/TP
Przetarg: Usługa cateringowa podczas międzynarodowej Konferencji kończącej projekt Erasmus+ "TEACHING ENGLISH AS A CONTENT SUBJECT AT THE TERTIARY LEVEL – A MODULAR APPROACH", Studium Języków Obcych PW
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SJO/ZP/01/2023/TP
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 7 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
