Przetarg: Usługa cateringowa na potrzeby Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 marca 2026, 09:00
- Data publikacji
- 24 lutego 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Przebudowa drogi gminnej nr 183041N Grodziczno-Katlewo Etap I
Zamawiający
Gmina Grodziczno

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Budowa magazynu na działce nr 209/17 obręb Nowe Grodziczno
Zamawiający
Gmina Grodziczno

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Zespół Opieki Zdrowotnej W Lidzbarku Warmińskim.
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gmina Reszel
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ZAK/2026/002018 Modernizacja pomieszczenia kotłowni - Parcz
Zamawiający
Animex Foods Sp. Z O.O.
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gmina Piecki
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Izba Administracji Skarbowej W Olsztynie
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
