FZ-240-10/2022
Przetarg: Usługa całodobowej ochrony osób i mienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- FZ-240-10/2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 grudnia 2022, 08:00
- Data publikacji
- 8 grudnia 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

