ZP/10/23/DIZN
Przetarg: Usługa całodobowej ochrony nieruchomości Business Park Nad Drwiną położonej przy ul. Nad Drwiną 10 w Krakowie
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP/10/23/DIZN
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 marca 2023, 10:00
- Data publikacji
- 23 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Remont sali rozpraw nr 2 w budynku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie
Zakup energii elektrycznej w latach 2027-2028 dla Gminy Libiąż

99/2026 Dostawa zestawów komputerowych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie (powtórka)


