KBZ.271.2.8.2023
Przetarg: Urządzanie i pielęgnacja rabat oraz donic miejskich na terenie Miasta i Gminy Olkusz w 2023 r.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- KBZ.271.2.8.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 marca 2023, 10:00
- Data publikacji
- 17 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Fcase Sp. Z O.O. Sp. K.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zamawiający
Zarząd Zieleni Miejskiej W Krakowie

WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Nowy Sącz - Dostawa kolan skrzynkowych 75stopni fi230 - 822/2026
Zamawiający
Tokai Cobex Polska Sp. Z O.O.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa i zakup: Stal w gat. S235JRG - 271 kg
Zamawiający
Grupa Azoty Sa Tarnów
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Polska Spółka Gazownictwa Sp. Z O.O.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
